Notify Message
Mumble and TeamSpeak Server Hosting
Pravidlá guildy
1,
Všichni si stáhněte epgp lootmaster, brzy to začneme používat pro ulehčení, urychlení a zpřehlednění během lootování. (kdo ho nebude mít během dalšího ID, ztrácí šanci na loot)

2,
Začnu vždy nabírat v 15:45-50, každý dostane invite jen jednou. ti co budou v raidu po první vlně invite dostanou bonus 500 EP.

3,
Další bonus EP budu dávat vždy v 20:00 na konci raidu (těm co vydrží od začátku až do konce) - 500 EP.

4,
Za regování na webu budu dávat od teď každej raid 500 EP (tj. 1k za ID). Budu to připisovat vždy po raidu.

5,
Rank Raider budu dávat lidem, když získají 15k EP a Core member lidem co mají 45k EP//účast na srazu. Do té doby jsou nováčci casual a do rankUP budou mít před nimi ranky raider/core member nebo víc, přednost v lootu nehledě na prioritu. Pokuď Vám EP po delší neaktivitě padne pod 15k ať už jste Raider či Core member, tak před Vámi budou mít přednost Raideři a Core membeři s 15k+
EP.


6,
Za afkování bez whispu leadrovi 200gp.

7,
Přestávky / stopky ve wowku
Pokud jste trial a budete mít delší přestávku či stopku tak dostanete kick po 2 týdnech nelognutí. Pokud jste raider tak rank Vám zůstane až do doby spadnutí ep pod 5000 (může se klidně jednat i o měsíce, než to spadne tak moc dole), poté demote a 2 tydny po demotu kick. Core memberu se toto netýká - žadný demote či kick během oznámené stopky či přestávky.

8,
NEW-Loot Při Farma Raidu

jelikož tu byl nedávno incident při farma raidu, ke kterýmu jsem čekal nikdy nedojde, protože jsem očekával, že všichní ví to, že Mainův mainspec má přednost před altem a off specem, tak to tu sepíšu pro příště.
NEHLEDĚ NA LOOT AŤ UŽ PERSONAL ČI MASTERLOOT, POKUD NA FARMA RAIDU PADNE ALTOVI NĚCO CO BUDE CHTÍT MAIN A ALT TO BUDE MOCI TRADNOUT (STEJNÝ ILVL VE SLOTU NEBO VYŠŠÍ), TAK BEZ KECŮ TRADNE MAINOVI A NEBO SE O TENTO ITEM ROLLNE MEZI ZÁJEMCI. POKUD ČLOVĚK S ALTEM TOTO BUDE ODMÍTAT - DOSTANE 5X TOLIK GP ZA TEN ITEM A PODLE OKOLNOSTÍ I MOŽNOST DERANKU.

EPGP LOOTMASTER
_______________________________________________

jak je psáno výše do 15k EP mají před Váma přednost Raideři a vyšší rank (na 15k získáte vy sami tento rank)

Mainspec - chci na sebe, bere se podle priority, přednost před ostatními buttony - full GP

Minor upgrade - druhý button v prioritě - jedná se o itemy, které mají navíc socket/+5ilvl oproti Vašemu itemu - 50% GP

Off spec - chci item na offspec - přednost před alty/proc token - bez GP

Alt - není co vysvětlovat, chci item na alta - bez GP

Proc-Token - pokuď máte setový item z HC např. 890 a padne hc token (v základu bez procu má také 890), tak zvolíš tuhle možnost, jakožto šanci na proc 895 a víc - bez GP